Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Світловодський р-н

Конкурс патріотичних віршів «Україно моя, колисанко моя»

Лунає над світом і кожному чути:
«Ніхто не забутий, ніщо не забуто!»

Пройшло багато часу з тих пір, як закінчилась Друга світова війна. Однак і в мирний час наші діти повинні знати, чого коштувала битва з фашизмом, чим вона була для людей Землі. Це наш обов’язок не тільки перед тими, кого вже нема, а й перед тими, чиє життя ще попереду, бо вони - наше продовження 

Напередодні Дня вигнання нацистських окупантів із України у Павлівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулося свято «Україно моя, колисанко моя». 

Девізом заходу стали рядки педагога – земляка В.О. Сухомлинського: «Патріотизм – серцевина людини, основа її активної позиції». 

Учні 5-11 класів підготували патріотичні вірші. Це Садова Єлизавета (5 кл.), Артеменко Андрій (5 кл.), Хитра Катерина (6 кл.), Алексеєнко Ярослава (6 кл.), Кошелєва Тетяна (7 кл.), Варченко Єлизавета (8 кл.), Філоненко Наташа (9 кл.), Полтавець Катерина (9 кл.), Шаповал Віталій (10 кл.).

З вітальним словом до присутніх звернулася заступник директора школи з навчально - виховної роботи Горєва Т.І., яка сказала, що сьогодні, як ніколи, почуттям патріотизму пройнялися всі: від молодшого до старшого покоління, адже у всіх болить душа за долю України. 

Звернулася до школярів вчитель української мови та літератури Ангурець Д.С., яка наголосила, що у всі часи вороги намагалися поставити на коліна Україну, але вона піднялася і виборює свою незалежність. У виконанні вокального тріо у складі Катерини Хитрої, Ярослави Алексеєнко та Єлизавети Порубай звучали патріотичні пісні про Україну.

Отже, діти мають пам’ятати, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими, бо вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

 

 

 

 

Директор з навчально-виховної роботи Горєва Т.І.

Фотоматеріали вчителя інформатики Безнос О.О.

Категорія: Світловодський р-н | Додав: SIRIUS (27.10.2015)
Переглядів: 193 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar