Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Петрівський р-н

Живи й процвітай, Україно моя, для миру, для щастя, любові й добра

21 травня 2016 року на базі відпочинку «Утес» відбувся районний фестиваль дитячих громадських організацій, присвячений 25-й річниці під гаслом «Живи й процвітай, Україно моя, для миру, для щастя, любові й добра». 

На святковій лінійці традиційно були підведені підсумки роботи районного парламенту дітей за навчальний рік та нагороджені кращі органи учнівського самоврядування ЗНЗ району. Усі шкільні парламенти протягом року працювали добре та згідно рейтингу на кілька кроків попереду виявилися шкільний парламент Червонокостянтинівської ЗШ І-ІІІ ст., шкільна рада старшокласників Чечеліївської ЗШ І-ІІІ ст. та рада співуправління Балахівської ЗШ І-ІІІ ст. Вони нагороджені Грамотами відділу освіти Петрівської райдержадміністрації за активну громадську позицію, результативність соціальної діяльності та вагомий внесок в розвиток дитячого самоврядування та цінними подарунками.

Також Грамотами відділу освіти Петрівської райдержадміністрації та призами нагороджені кращі депутати районного парламенту дітей. Це голова РПД, учениця Червонокостянтинівської ЗШ І-ІІІ ст., Стожкова Анна, учениця Новостародубської ЗШ І-ІІІ ст. Мусульбес Катерина та учениця Петрівського НВК Корнієнко Надія .

Перша частина фестивалю складалася з кількох етапів, які проходили одночасно: тематичні павільйони «Пізнаймо Україну разом» (інтерактивні форми роботи з учнівською молоддю), арт-майстерня «Живи, Україно, живи для краси» (створення квітів – символів України, інтерактивний стенд-опитування «Україна суверенна – від витоків до сьогодення», вуличний університет «Україна у просторі і в часі» (конкурс постерів із захистом за роками незалежності нашої держави), змагання з футболу. По завершенню на учасників чекав смачний обід на березі швидкоплинного Інгульця. 

Друга частина фестивалю розпочалася з флеш-мобу «Я заквітчаю нашу Україну», де учасники фестивалю створили український віночок. Концертно – розважальна програма «Моя Україно, калиновий край, на крилах пісень ти до неба злітай» об’єднала в собі минуле і сучасне, пісні і танці, дорослих і дітей. А ігровий майданчик «Ми діти твої, Україно» не залишив байдужим нікого з присутніх, адже запальна музика запрошувала до танцювального батлу всіх. 

На підсумковій лінійці учасники фестивалю за традицією, започаткованою ще 2007 року, створили Стрічку єднання з побажаннями наступним поколінням учасників фестивалю. Також кожна школа – учасниця фестивалю була нагороджена дипломом Центру дитячої та юнацької творчості у номінаціях та цінним подарунком. 

З масою позитивних емоцій та зарядом енергії учасники сказали один одному «До побачення! До зустрічі в вересні!», а організатори побажали усім гарного літнього відпочинку!

Категорія: Петрівський р-н | Додав: SIRIUS (21.05.2016)
Переглядів: 117 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar