Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Петрівський р-н

Засідання Координаційної ради волонтерських загонів

14 березня 2018 року на базі Петрівського ЦДЮТ відбулося засідання Координаційної ради волонтерських загонів. На засідання представники волонтерських загонів закладів середньої освіти району розповіли про проведену роботу. 

Зокрема згадали благодійні акції «Поділись своїм теплом» та «Подаруй воїну новорічний настрій», благодійні ярмарки, допомогу людям похилого віку та ветеранам ІІ світової війни, яких залишилося дуже мало, в рамках «Зірки пам’яті». Надавалася адресна допомога тяжко хворим та мешканцям притулку для людей похилого віку. 

Координатор РПД Дементьєва Н.В. провела тренінгові заняття «Формування іміджу та реклама організації», в ході якого учасники дізналися що таке імідж організації, як популяризувати діяльність свого волонтерського загону, на кого націлена реклама загону та які її наслідки, спробували перетворити відому українську казку на інформаційне повідомлення та ін.

Традиційним стало виконання практичної роботи на засіданнях. У рамках районної акції «Великдень разом» юні волонтери виготовляли сувенірні писанки, які будуть надіслані на схід України разом з великодніми смаколиками.

Категорія: Петрівський р-н | Додав: SIRIUS (14.03.2018)
Переглядів: 49 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar