Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Петрівський р-н

Засідання комісій з питань освіти та милосердя Петрівського РПД

У рамках Міжнародного Дня гідності (21 листопада – 9 грудня) 8 грудня 2017 року відбулося засідання комісій з питань освіти та милосердя Петрівського РПД. На засідання координатор РПД Дементьєва Н.В. ознайомила присутніх з історією Дня гідності в світі та в Україні, з принципами гідності, а члени РПД спробували самостійно дати визначення «гідності» на навести приклади гідних вчинків з власного життя. Також учасники засідання переглянули та обговорили відеоролики, запропоновані Програмою розвитку ООН в Україні до Міжнародного дня боротьби з корупцією (9 грудня). 

Ще одне питання, яке розглядалося на засіданні, було відзначення 10 грудня Міжнародного Дня захисту прав людей. Готуючись до засідання, юні парламентарі провели опитування серед населення з метою проаналізувати стан поінформованості людей про свої права, їх порушення та про місця, куди можна звернутися за допомогою. Виявилося, що багато опитаних навіть не задумувалися над питанням: чи порушуються ваші права? 

На виконання рішення VІІ сесії ХІ скликання на засіданні був опрацьований Указ Президента України №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» та напрацьовані пропозиції до проекту РПД з даної теми.

Уже традиційним стало під час засідань РПД виконання практичної роботи. На цьому засіданні юні депутати виготовляли новорічні іграшки для воїнів АТО у рамках благодійної акції РПД «Подаруй воїну новорічний настрій», яка передбачає підготовку новорічних подарунків: іграшки, малюнки, шапочки Діда Мороза, смаколики та ін.

Категорія: Петрівський р-н | Додав: SIRIUS (08.12.2017)
Переглядів: 70 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar