Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Петрівський р-н

Засідання комісій з питань освіти та екології районного парламенту дітей

9 листопада 2016 року на базі Петрівського ЦДЮТ відбулося засідання комісій з питань освіти та екології районного парламенту дітей. На засідання були запрошені вихованці екологічного центру «Жайворонок» ЦДЮТ (кер. Тимченко Н.П.) та завідувач сектору молоді та спорту Петрівської райдержадміністрації Лугова І.І.

Вихованка екологічного центру Лугова Аня поділилася з представниками органів учнівського самоврядування загальноосвітніх шкіл району власними дослідженнями з проблеми вживання підлітками енергетичних напоїв. Аня проаналізувала анкети учнів 9 класів щодо вживання енергетиків, поділилася результатами досліджень впливу напоїв на живі організми та результатами спілкування з районним лікарем-педіатром Кімом Г.П. 

Ірина Іванівна розкрила правові засади умов продажу енергетичних, слабоалкогольних та алкогольних напоїв в Україні, зосередила увагу на можливостях органів місцевої влади регулювати питання продажу цих напоїв у регіоні.

У ході обговорення члени РПД прийняли рішення про підготовку звернення до депутатів Петрівської районної ради про заборону продажу енергетичних напоїв підліткам у нашому районі.

З метою ознайомлення юних депутатів з правилами написання офіційних листів координатор РПД Дементьєва Н.В. провела навчання активу на тему: «Як написати звернення».

На завершення засідання проведена робота в комісіях по напрацюванню звернення до районної ради, визначення делегатів, які направлять дане звернення до районної ради.

 

 

Категорія: Петрівський р-н | Додав: SIRIUS (09.11.2016)
Переглядів: 76 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar