Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Петрівський р-н

Засідання комісій Петрівського РПД

18 листопада 2015 року на базі Петрівського ЦДЮТ відбулося засідання комісій Петрівського РПД з питань освіти та милосердя. На черзі денній було два питання: про продовження благодійної акції «Поділись своїм теплом» та проведення тренінгу «Урегулювання конфліктних ситуацій у молодіжному середовищі. Мова «без насилля». 

По першому питання підвели проміжні підсумки акції за жовтень та вирішили продовжити збір одягу, продуктів харчування, оберегів, малюнків та листів для учасників АТО.

Мета тренінгу: виробляти в учнів уміння виходити з конфліктних ситуацій; виховувати почуття власної гідності, честі, чесності, поваги до людей, співчуття, милосердя; учити дітей аналізувати проблему, приймати продуктивні рішення, «конфліктувати» без переможців і переможених. Тренінг проходив у рамках реалізації обласного проекту «Школа демократії». Заняття проводили учасники обласного тренінгу: координатор РПД Дементьєва Н.В. та голова РПД Стожкова Аня. 

У ході тренінгу було дано визначення «конфлікту» та «булінгу», намічені можливі підходи до розв'язання конфліктів та стилі поведінки під час їх вирішення. Учасники заходу зрозуміли, що конфлікт може бути як Руйнівник, так і Творець; як потенційно небезпечний внаслідок можливого виникнення насильства так і можливість створення чогось нового.

Також юні парламентарі дійшли висновку, що лише конструктивний діалог, відкрите спілкування та уміння не лише слухати, а й чути, дають можливість мінімізувати конфліктні ситуації в суспільстві. А одним з напрямків не загострення протиріч є уміння використовувати «мову без насилля». 

З масою позитивних емоцій та нової інформації представники майже всіх шкіл району повернулися у свої учнівські колективи з бажанням поділитися отриманими знаннями.

 

 

 

 

 

 

Категорія: Петрівський р-н | Додав: SIRIUS (18.11.2015)
Переглядів: 161 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar