Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Петрівський р-н

Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою разом!»

Петрівський РПД долучився до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом!»  Голова комісії з питань інформації РПД, голова ради співуправління Балахівської ЗШ І-ІІІ ст. Трипадуш Інна разом зі своїм педагогом-організатором Кабанець Н.Г. очолили дану акцію в нашому районі. Обрана локація – відоме не лише в нашому районі, а й за межами Кіровоградської області Голубе озеро, що розташоване на території смт Балахівка.

Інна зустрілася з адміністрацією ЦДЮТ та попрохала посприяти розповсюдженню інформації про акцію серед шкільних органів учнівського самоврядування. Користуючись нагодою, вона виступила перед представниками ШПД та роздала їм інформаційно-рекламні матеріали. 

Також Інна зустрілася з головою Петрівської районної ради Сакарою Т.В. та заручилася її підтримкою. Тамара Вікторівна пообіцяла посприяти вивезенню зібраного сміття з території озера.

Також свою підтримку в проведенні прибирання пообіцяли працівники Петрівського районного відділу пробації.

Тож закликаємо усіх підтримати юних парламентарів у прибиранні території улюбленого місця відпочинку петрівчан – Голубого озера, 29 квітня 2017 року.

 

  

Категорія: Петрівський р-н | Додав: SIRIUS (19.04.2017)
Переглядів: 38 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar