Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Петрівський р-н

Відкрите заняття гуртка м’якої іграшки «Капітошка»

25 січня 2017 року відбулося відкрите заняття гуртка м’якої іграшки «Капітошка» (кер. Добровольська Т.А.). на тему «Виготовлення символу 2017 року - півника з фетру». Метою заняття було ознайомити гуртківців з традиціями святкування Нового року в Україні та в інших країнах світу, з традиціями вітання один з одним; навчити виготовляти з фетру символ Нового 2017 року (за східним календарем) – півника. 

Заняття було насичене різноманітними активними формами роботи: ігри «Мікрофон», «Чарівна торбинка» (витягуючи певні предмети, вихованці відгадували до традицій святкування Нового року якої країни вони відносяться); розповідь про традиції святкування нового року в Україні в різні часи з використанням електронної презентації; «Хвилинка-цікавинка», підготовлена вихованцями, познайомила з історією створення та поширення по світу української щедрівки «Щедрик»; а родзинкою заняття став перегляд відеокліпу українського гурту «Шпилясті кобзарі». 

Перехід до практичної роботи відбувався в ході відгадування загадок про тварин – символів Східного календаря. Виготовлення іграшки розпочалося з перегляду майстер-класу та плану виконання практичної роботи. Півники вийшли яскравими та неповторними. Підсумовуючи вивчене, Тетяна Анатоліївна провела роботу в групах – гра «Знайди пару».

Заняття було яскравим, насиченим цікавою інформацією, тому надовго запам’ятається його учасникам.

Категорія: Петрівський р-н | Додав: SIRIUS (25.01.2017)
Переглядів: 87 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar