Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Петрівський р-н

Ток-шоу «100 запитань дорослому»

27 листопада 2015 року відбулося традиційне ток-шоу «100 запитань дорослому» в рамках діяльності РПД. Ток-шоу завітало до Луганської ЗШ І-ІІІ ст., яка радо зустріла не лише гостей заходу, а й своїх найближчих сусідів – учнів Червонокостянтинівської ЗШ І-ІІІ ст. 

Гостем, якому учні мали змогу задати запитання, стала заступник голови Петрівської районної державної адміністрації Панета Тетяна Григорівна. 

Життя дуже швидкоплинне, а особливо в час змін. Змінюються устрої життя, політичні партії, впливові сили та посади, але незмінною залишається особистість – ЛЮДИНА. Тому учасників шоу в першу чергу Тетяна Григорівна цікавила як з особистістю, а потім як з представник керівництва району та депутат районної ради. 

Дружня атмосфера, тепло та взаєморозуміння, змішані з почуттям гумору панували в залі, де звучали запитання від «Яка ваша улюблена книга?» до «Як ви ставитесь до політики уряду і хто ви по життю: «консерватор» чи «анархіст»?» 

Час промайнув швидко, всі учасники отримали задоволення від спілкування та домовилися про наступну зустріч уже в кабінеті заступника голови Петрівської районної державної адміністрації Панети Тетяни Григорівни.

 

 

Категорія: Петрівський р-н | Додав: SIRIUS (27.11.2015)
Переглядів: 158 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar