Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Петрівський р-н

Шляхами подвигу і слави

Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. 

Тому це святий обов'язок тих, хто живе, хто користується всіма її благами і дарами. Виконуючи цей почесний обов'язок, ідуть юнаки служити в армію, щоб берегти мир і спокій своєї Батьківщини, стояти на сторожі її інтересів.

Саме про таких справжніх героїв усіх часів 19 лютого 2016 року в Центрі дитячої та юнацької творчості говорили учасники районної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Шляхами подвигу і слави», яка проводилася вперше з метою ознайомлення з військовою історією рідного краю взагалі та з огляду на особистості.

На конференцію був запрошений учасник АТО Хрокало Олександр Іванович. 

На початку конференції присутні вшанували хвилиною мовчання всіх, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої з вами єдиної України!

Тематику дослідницько-пошукових робіт, представлених на конференцію, умовно можна поділити на три напрями: події другої світової війни, друга світова війна в долі моєї родини та сучасні захисники Вітчизни.

Тема мужності, відваги, патріотизму червоною ниткою пройла через усі виступи. Юні краєзнавці розповідали про події другої світової війни, про своїх прадідів – учасників Великої Вітчизняної війни. Особливої уваги заслуговували роботи, посвячені сучасним героям – учасникам АТО, живим та полеглим. 

Усі учасники нагороджені дипломами відділу освіти Петрівської райдержадміністрації за участь у конференції.

  

  

  

Категорія: Петрівський р-н | Додав: SIRIUS (19.02.2016)
Переглядів: 158 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar