Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Петрівський р-н

Шляхами подвигу і слави

Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може.

Тому це святий обов'язок тих, хто живе, хто користується всіма її благами і дарами. Виконуючи цей почесний обов'язок, ідуть юнаки служити в армію, щоб берегти мир і спокій своєї Батьківщини, стояти на сторожі її інтересів.

Саме про таких справжніх героїв усіх часів 23 лютого 2017 року на базі Петрівського НВО відбулася районна учнівська краєзнавча конференція «Шляхами подвигу і слави». На конференцію прибули представники від Ганнівської, Володимирівської, Іскрівської, Новостародубської, Петрівської, Чечеліївської, Червонокостянтинівської, Луганської ЗШ І-ІІІ ступенів, Петрівського НВО, Петрівської ЗШ І ступеня.

 

 

Тематику дослідницько-пошукових робіт, представлених на конференцію, умовно можна поділити на три напрями: події другої світової війни, друга світова війна в долі моєї родини та сучасні захисники Вітчизни.

Тема мужності, відваги, патріотизму червоною ниткою пройшла через усі виступи. Юні краєзнавці презентували свої дослідження про подвиги героїв під час Другої світової війни, подвиги сучасних героїв – живих та полеглих учасників АТО, трудові подвиги земляків, про видатні постаті України. Особливо зворушливими були виступи школярів про звитяги своїх рідних і близьких людей.

Усі юні краєзнавці одержали сертифікати відділу освіти райдержадміністрації, які засвідчують їхню участь у конференції.

Категорія: Петрівський р-н | Додав: SIRIUS (23.02.2017)
Переглядів: 20 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar