Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Петрівський р-н

Сесія Петрівського районного парламенту дітей

27 січня 2017 року в сесійній раді Петрівської районної ради відбулася сесія районного парламенту дітей. До юних парламентарів зі словами вітання звернулася голова Петрівської районної ради Сакара Тамара Вікторівна, яка побажала успіхів у роботі парламенту, нових досягнень та висловила сподівання на плідну співпрацю.

На сесію виносилися наступні питання:

  • Звіт голови РПД про роботу ОПД та ознайомлення з рішенням сесії ОПД;

  • Навчання активу з основ самоврядування з теми «Розподіл влади в Україні», яке проводила координатор РПД Дементьєва Н.В.;

  • Розробка заходів щодо реалізації проекту РПД «Моя щаслива маленька Батьківщина» (робота в комісіях);

  • Депутатська майстерня за темою «Роль самоврядування в умовах децентралізації влади», яку проводила завідувач сектору молоді та спорту Петрівської райдержадміністрації Лугова І.І.

У ході роботи сесії юні парламентарі відмітили необхідність поновлення тристоронньої Угоди про співпрацю, напрацювали план реалізації проекту «Моя щаслива маленька Батьківщина», отримали нові знання з питань розподілу влади та децентралізації влади, висловили пропозиції долучитися до реалізації проектів обласного парламенту дітей «Борцям за незалежність України присвячується…» та «Моя маленька батьківщина на карті України». 

Також вирішили включити до районного проекту «Школа та село - наш дім, ми господарі в нім» пункт реалізації резолюції інтернет-конференції з питання облаштування зупинок на території своїх населених пунктів. З напрацьованими пошуковими матеріалами в рамках реалізації проекту «Борцям за незалежність України присвячується…» взяти участь у районній конференції «Шляхами подвигу та слави». 

Також представники Новостародубської ЗШ запропонували долучитися до флешмобу на підтримку воїнів АТО «22».

З новими завданнями юні парламентарі повернулися до своїх шкільних колективів.

Категорія: Петрівський р-н | Додав: SIRIUS (27.01.2017)
Переглядів: 88 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar