Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Петрівський р-н

Районна краєзнавча конференція учнівської молоді «Шляхами подвигу та слави»

23 лютого 2018 року на базі ЦДЮТ з метою розвитку пізнавальних інтересів учнів з історичного краєзнавства, пошукової та науково-дослідницької роботи, виховання патріотичних почуттів та любові до рідного краю відбулася районна краєзнавча конференція учнівської молоді «Шляхами подвигу та слави». На конференцію було представлено 11 робіт з історії рідного краю через життєвий шлях його мешканців. Усі роботи умовно можна було поділити на три напрями: події ІІ світової війни, сучасні захисники – учасники АТО та «Борцям за незалежність України присвячується». 

До участі в конференції був запрошений місцевий краєзнавець Сердюк Іван Васильович, який на початку заходу звернувся до юних дослідників з проханням в подальшому вивчити «білі плями» в історії Петрівщини, зокрема про танкову битву на території району в роки ІІ світової війни та про добу козаччини. З цією метою він готовий допомогти учням своїми знаннями та документальними матеріалами, що є в нього.

Учасники конференції ознайомили присутніх з життєвим шляхом ветеранів ІІ світової війни: Плюкала В.О., Кульшенка М.К., Кулик М.Д., Сердюк М.А.; провели віртуальну екскурсію музеєм бойової слави Червонокостянтинівської ЗШ І-ІІІ ст.; познайомили з сучасними захисниками України – учасниками АТО: Єлісєєвим П.Г., Громовим Максимом – наймолодшим командиром, ; розкрили вклад відомих земляків у розвиток України, зокрема отамана Холодного Яру Костя Пестушка (Блакитного), заслуженого вчителя України Логачевської С.П., хлібороба Дудка А.Л.

По завершенню усі учасники конференції  отримали сертифікати, так як неможливо визначити кращого серед видатних постатей рідного краю.

Категорія: Петрівський р-н | Додав: SIRIUS (23.02.2018)
Переглядів: 65 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar