Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Петрівський р-н

Міжнародний день волонтерa

5 грудня 2017 року у Міжнародний день волонтера на базі територіального центру соціального обслуговування Петрівського району зібралися кращі волонтери району - діти та дорослі, представники органів влади. За круглим столом в затишній залі зібралися люди, яких об’єднує бажання безкорисливо приходити на допомогу, дарувати тепло своєї душі, співчуття й повагу всім, хто цього потребує.

Голова райдержадміністрації Сергій Завалій, вітаючи волонтерів, зазначив, що не кожна людина може поставити чиїсь інтереси вище своїх, знайти вільний час, відірвати себе від сім’ї чи улюбленого заняття. Подякував волонтерам за їхні добрі справи і відзначив, що зусилля кожної людини, яка добровільно допомагає іншим, є однаково безцінними. Він вручив кожному з волонтерів – учасників засідання круглого столу Подяки Петрівської районної державної адміністрації і Петрівської районної ради за активну громадську позицію, проявлену соціальну ініціативу та з нагоди Міжнародного дня волонтера.

У ході засідання своїми добрими справами ділилися: координатор волонтерського руху учнівської молоді Наталія Дементьєва, представники кращих учнівських волонтерських загонів з с. Ганнівки, с.Володимирівки, с.Іскрівки, с.Новий Стародуб, с.Чечеліївки, смт Балахівки та с-ща Петрового; директор територіального центру Інна Лук’янова, наймолодша волонтерка територіального центру – Катерина Мовчан, голова волонтерського руху «Допоможемо воїнам Петрівщини» Алла Горністова, виконуючий обов"язки військового комісара Петрівського райвійськкомату Сергій Кицела. 

Далі за чашкою чаю волонтери ділилися своїм досвідом роботи. Ліричний настрій, хвилини суму й життєстверджуючого оптимізму подарували своєю творчістю учасникам заходу пісні у виконанні аматорів Петрівського районного Будинку культури Антона Антипенка і Катерини Мовчан.

Категорія: Петрівський р-н | Додав: SIRIUS (05.12.2017)
Переглядів: 51 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar