Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Петрівський р-н

Координаційна рада волонтерських загонів

5 жовтня 2016 року на базі ЦДЮТ відбулося засідання Координаційної ради волонтерських загонів загальноосвітніх навчальних закладів Петрівського району.

Порядок денний включав наступні питання:

  1. Круглий стіл з головою громадської організації «Допоможемо воїнам Петрівщини» Горністовою А.П. «Бути волонтером: добра воля, поклик серця чи запит сучасності»

  2. Обговорення та затвердження плану роботи волонтерських загонів на 2016-2017 навчальний рік. 

  3. Майстер-клас з виготовлення вітальних листівок для воїнів АТО до Дня Захисника України. 

  4. Організація запису відеопривітання з Днем Захисника України воїнам АТО.

У ході засідання голова громадської організації «Допоможемо воїнам Петрівщини» Горністова А.П розповіла про роботу даної організації та окреслила основні напрямки волонтерської роботи на сьогоднішній день, а саме: заготівля овочів, горіхів, вітамінних коктелей, плетіння маскувальних сіток, в’язання теплих шкарпеток, виготовлення листівок та оберегів, збір мішків та ін. Виходячи з цього, учасники напрацювали пропозиції щодо плану роботи волонтерських загонів у 2016-2017 навчальному році. Та перш ніж розпочати планування, для юних волонтерів було проведено навчання щодо напрямів волонтерства та форм волонтерської роботи.

На ІІІ сесії IX скликання РПД було прийнято рішення про запис відео привітання воїнам АТО до Дня Захисника України, що й було зроблено у ході засідання.

Також діти виготовили вітальні листівки у формі своїх долоньок до свята воїнам зі своїми побажаннями.

Відеопривітання, вітальні листівки та продукти харчування від Ганнівської ЗШ І-ІІІ ст. та кошти від Володимирівської ЗШ І-ІІІ ст. були передані громадській організації «Допоможемо воїнам Петрівщини».

Категорія: Петрівський р-н | Додав: SIRIUS (05.10.2016)
Переглядів: 90 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar