Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Петрівський р-н

Координаційна рада волонтерів Петрівського району

16 березня 2016 року на базі районного волонтерського центру відбулося засідання координаційної ради волонтерського руху учнівської молоді. 

На чергу денну виносилися наступні питання: 

  1. Ознайомлення з роботою районного волонтерського центру.

  2. Відеозвіт про роботу районного волонтерського центру.

  3. Підписання угоди з громадською організацією учасників АТО «Захисник Петрівщини»

  4. Круглий стіл «Серцем покликані до милосердя»

  5. Організація акції « Великдень разом» 

У ході засідання голова Петрівської районної організації «Допоможемо воїнам Петрівщини» Горністова Алла Павлівна ознайомила дітей з роботою волонтерського центру,  розповіла про підготовку посилок для воїнів АТО та закликала до прямої співпраці школи та сільської ради по формуванню посилок.

За круглим столом командири волонтерських загонів поділилися інформацією про свою роботу в шкільній та сільській громадах і обговорили умови проведення акції «Великдень разом».

Продовженням засідання стало підписання двосторонньої угоди між районним Парламентом дітей і районною волонтерською організацією «Допоможемо воїнам Петрівщини».

На останок засідання Алла Павлівна від імені волонтерської організації нагородила грамотами волонтерські загони Чечеліївської ЗШ І-ІІІ ст., Іскрівської ЗШ І-ІІІ ст., Петрівського НВК та районний Парламент дітей за активну участь у розвитку волонтерського руху у Петрівському районі серед учнівської молоді. 

 

 

 .

 

 

Категорія: Петрівський р-н | Додав: SIRIUS (16.03.2016)
Переглядів: 167 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar