Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Петрівський р-н

Конкурс професійної майстерності «Керівник гуртка року»

Талант — це надбання не лише особистості, яка ним володіє, а й усього народу. Цим даром необхідно вміло розпорядитися, надійно і правильно його зорієнтувати і зуміти показати іншим. Саме такими талантами й наділені керівники гуртків Петрівського Центру дитячої та юнацької творчості, які стали учасниками щорічного конкурсу професійної майстерності «Керівник гуртка року».

Наші керівники гуртків розуміють, що неможливо навчити дітей, якщо сам не навчаєшся, не робиш для себе нових відкриттів, нових кроків для досягнення певного успіху.

Отже учасниками конкурсу стали:  

  • Тимченко Наталія Петрівна – керівник екологічного гуртка «Жайворонок».

  • Добровольська Тетяна Анатоліївна – керівник гуртка м’якої іграшки «Капітошка».

  • Бранець Дар’я Олександрівна – керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва «Барвінок».

  • Носова Наталія Сергіївна – керівник гуртка образотворчого мистецтва «Мальва».

  • Кашевєров Олексій Володимирович – керівник авіамодельного гуртка «Юні пілоти».

Конкурсанти змагалися у п’яти конкурсах, під час яких мали змогу продемонструвати свої як професійні так і особисті якості.

Учасники презентували себе за допомогою списку, який вміщав у себе, що їм подобається в житті і що не подобається; зображали на аркуші паперу модель сучасного гуртківця, яким він є і з яким вони хотіли б працювати. Виводили власне педагогічне кредо, давали відповіді на питання стосовно нормативної і теоретичної бази з організації навчально-виховного процесу.

Як сказав Генріх Нейгауз, таланти створювати неможливо, але можна створювати культуру, тобто ґрунт, на якому ростуть і квітнуть таланти. Упевнено можу сказати, що у наших педагогів є дар — ростити і розвивати таланти. Досвід власного успіху, власного щастя, свою любов до праці вони передають як найвагоміше і найкоштовніше надбання нашим дітям, тим, хто йде за ними. Тому ще один етап конкурсу мав назву «Секрети майстерності», де учасники продемонстрували своє вміння передавати набуті знання дітям. 

Як провести дитину в чарівний світ творчості? Надійний спосіб — самому розвиватися творчо. Мати власне захоплення. Тому конкурс «Моя родзинка», як завжди, став повним здивуванням для всіх присутніх. Керівники гуртків розкрилися з нових сторін, виявили свої «приховані» таланти та захоплення.

У нелегкій боротьбі, але в дружній домашній атмосфері, перемогу виборола молодий керівник гуртка Бранець Д.О., яка була нагороджена Грамотою, а інші учасники отримали дипломи в рвзних номінаціях.

А закічився захід словами – настановою Сальвадора Далі: «Не бійтеся досконалості. Вам її не досягти». Тож чекаємо нових досягнень та здивувань від наших керівників гуртків.

 

 

 

Категорія: Петрівський р-н | Додав: SIRIUS (27.01.2016)
Переглядів: 94 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar