Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Петрівський р-н

Kонкурс «Козацькому роду нема переводу»

Становлення учня як громадянина та патріота – актуальна проблема сьогодення. Нині, коли на східних теренах України точиться боротьба за незалежність і суверенітет держави, виховання гідних  спадкоємців духовних цінностей та продовжувачів багатих традицій і славних справ предків є першочерговим завданням. 

Із метою формування в молоді високої патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання громадянського і конституційного обов'язку щодо захисту національних інтересів України 13 жовтня 2015 року, у переддень великого свята Дня українського козацтва та Дня захисника України, на базі Петрівського НВК проведено районний конкурс «Козацькому роду нема переводу». 

У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Завалій, заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Панета, учасники АТО.  Гості привітали присутніх із Днем Захисника Вітчизни – святом, яке увібрало в себе багаті й славні ратні традиції та є  уособленням мужності й героїзму оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Побажали миру, стабільності, спокою в державі, відваги, мужності, честі, успіху та перемог у конкурсі.

9 команд юних допризовників від усіх загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів району змагалися у військовій вправності, силі, доводили, що вони є справжніми нащадками козацької слави.

Всі учасники показали високий рівень фізичної, вогневої та стройової підготовки, продемонстрували «силу нескорених». За рішенням журі визнано переможцями та нагороджено грамотами відділу освіти Петрівської районної державної адміністрації команди Петрівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів – гімназія» за зайняте І місце; Ганнівської ЗШ І-ІІІ ступенів за зайняте ІІ місце; Чечеліївської ЗШ І-ІІІ ступенів за зайняте ІІІ місце.

Категорія: Петрівський р-н | Додав: SIRIUS (13.10.2015)
Переглядів: 167 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar