Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Петрівський р-н

Їм необхідна наша підтримка!

"Їм необхідна наша підтримка!" Під таким гаслом проходить волонтерська робота у Петрівській ЗШ І-ІІІ ступенів. 

Здавалося б, чим можуть допомогти звичайні діти воїнам АТО в цей складний для країни час. На думку самих же учнів, вони впевнені, що навіть невеличкий лист, малюнок, подаруночок, зроблений власними руками, змусять кожного солдата посміхнутися. 

А це того варте!

Важко, звичайно, дивитися на те, що діти малюють на тему війни, але, можливо, саме дитячі маленькі руки зупинять кровопролиття.

Чи розуміють? Що відчувають? Як бачиться майбутнє?

З 5 по 7 грудня 2015 року керівники гуртків Чорнопольський С.В., Чорнопольська Л.О., випускник школи Дорошенко Данило та група підтримки вирушили у небезпечні місця зони АТО, місто Красноармійськ у 74 окремий розвідувальний батальйон. Готувалися заздалегідь. Учні школи малювали малюнки, писали листи, готували подаруночки. Але справжнім дарунком для воїнів АТО стало відео – привітання від усіх учнів школи, яке вразило солдат до сліз.

На виховній годині Сергій Валентинович розповів та підтвердив фотофактами про нелегке життя українських солдат. Особливо, вразило фото, де окремо оформлений куточок загиблим воїнам АТО із надписом: ЧЕСТЬ ДОРОЖЧА ЗА ЖИТТЯ.

Яке ж було здивування школярів, коли на екрані з’явилось відео, де солдати дякують дітям за їх привітання, подарунки та малюнки. Також, солдати обіцяли передати у школу прапор з підписами та зі словами подяки.

Ми впевнені, що у кожного українця - нестерпний біль через події на Сході країни. У ці вкрай складні для України часи молимося за наших земляків, які ціною здоров’я та життя захищають честь і гідність держави.

 

 

 

Категорія: Петрівський р-н | Додав: SIRIUS (07.12.2015)
Переглядів: 155 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar