Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Петрівський р-н

ІІ сесія Х скликання Петрівського районного парламенту дітей

2 лютого 2018 року в сесійній залі Петрівської районної ради відбулася ІІ сесія Х скликання Петрівського районного парламенту дітей. На сесію виносилися наступні питання:

  1. Звіт голови РПД про сесію ОПД та ознайомлення з рішенням сесії ОПД

  2. Ознайомлення з проектом РПД «Свої права я маю знати, користуватись ними й захищати»

  3. Навчання активу «Коли я маю право мати право»

  4. Конкурс соціальних роликів на тему захисту прав дітей у рамках виконання рішення сесії ОПД.

  5. Проведення рубрики «Гість на чашку кави» з місцевим краєзнавцем Сердюком Іваном Васильовичем «Сторінками моєї Петрівщини».

Щороку сесія, що проводиться в січні є навчальною, тому на засіданні члени РПД отримали певні знання про свої права згідно законодавства України, яке покликане захищати їхні права. Стали не лише учасниками, а й членами журі районного конкурсу соціальних роликів, об’єктивно оцінивши усі ролики, представлені на конкурс.

Цікавою та пізнавальною виявилася рубрика «Гість на чашку кави», в рамках якої Іван Васильович розповів про історію заснування смт Петрового, докладніше зупинився на періоді козаччини, розповів про козаків-характерників (могила одного з них знаходиться на території нашого району), зауважив, що назва селища пішла саме від кошового отамана козаків Петра Калнишевського, який перейняв «силу» Івана Сірка. Завершилась зустріч домовленістю продовжити вивчення історії Петрівщини влітку на Чубатій могилі.

Категорія: Петрівський р-н | Додав: SIRIUS (02.02.2018)
Переглядів: 58 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar