Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Петрівський р-н

Громада, дружня до дітей та молоді

3 грудня 2018 року в рамках Тижня місцевого самоврядування представники Петрівського РПД взяли участь у заходах Молодіжного парламенту м. Олександрія «Громада, дружня до дітей та молоді», який відбувався в приміщенні Олександрійського ЦДЮТ ім. О.Шакала.

На захід зібралися представники Олександрійського МПД, Олександрійського РПД, Петрівського РПД та Онуфріївського РПД. Розпочався захід з перегляду відеороликів з історії самоврядування. На зустріч до юних депутатів завітали перший радник міського голови Доджаник В.В. та заступник начальника управління освіти та науки Олександрійської міської ради Горенко В.А., які поділилися своїм досвідом роботи у владних структурах та висловили побажання й в подальшому тісно співпрацювати з молоддю. 

В свою чергу представники Олександрійського МПД (Гулян Марк), Олександрійського РПД (Мєдвєдєв Михайло), Петрівського РПД (Дементьєв Євгеній) в свою чергу поділилися своїм досвідом співпраці з місцевою владою. На завершення заходу усі учасники отримали сувеніри про м. Олександрію. Захід був насичений новою інформацією, цікавими знайомствами, новими ідеями та натхненням їх реалізовувати. 

 

 

Категорія: Петрівський р-н | Додав: SIRIUS (03.12.2018)
Переглядів: 17 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar