Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Петрівський р-н

Фестиваль-конкурс патріотичної пісні «У піснях мого народу – доля України»

З метою популяризації патріотичної пісні, виявлення талановитої та обдарованої молоді, сприяння подальшому творчому розвитку особистості, формування розвитку національної культури та громадянської свідомості, 5 грудня 2015 року у районному Будинку культури було проведено фестиваль-конкурс патріотичної пісні серед учнівської молоді «У піснях мого народу – доля України», організаторами якого стали відділ освіти і Центр дитячої та юнацької творчості.

У конкурсі взяло участь 12 загальноосвітніх шкіл району, які виступили з українськими патріотичними піснями.

В Україні є такий звичай все починати з добра. Наш конкурс не став виключенням і його було розпочато «Доброю піснею» у виконанні Антипенко Валерії, учениці Балахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Україна – це безкраї простори добра та любові. Це щирі люди, чисте повітря та безмежні поля. Україна – це могутні родючі землі… Саме про українські простори та їх красу співали наступні учасники: гурт «Барбарис» та хоровий колектив «Горошок», Петрівського НВК «загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів – гімназія», Пономарь Аліна та Бардіна Ольга, учениці Ганнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, дует «Україночки» Балахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Магльований Денис, учень Луганської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та ін.

Наш народ багато століть боровся за своє самостійне життя. Нині знову прийшов такий час для України. Так, у 2014 році на Майдані з’явилась Небесна Сотня. Кожен із загиблих якої заплатив за свої переконання найвищу ціну – життя. Ці герої назавжди залишаться у наших серцях, їх увічнено у віршах та оспівано у піснях. Пісню «Небесна сотня» виконали Трипадуш Дарина та Пупченко Анна, учениці Чечеліївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, а про тяжку долю матерів, які чекають та які не дочекались своїх синів з війни, заспівала Костюк Елеонора, учениця Новостародубської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Не минули наші учасники поза увагою і українські народні символи. Пісню «Вишиванка» виконала вокальна група «Гармонія» Володимирівської загальноосвітньої школи, а про наших пращурів - козаків, виконав пісню «Ми нащадки козаків» Сторожук Андрій, учень Балахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Україна – країна трагедій і краси, країна, де найбільше люблять волю і де найменше знали її, країна гарячої любові до народу і чорної йому зради, довгої вікової героїчної боротьби за волю і бажання українців жити у вільній квітучій країні. Саме про такі почуття заспівав гурт «Мелодія» Зеленської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та гурт «Надія», Новостародубської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Розмаїття українських пісень вражає. Жодна країна світу не має такого великого скарбу як український народ. Радісні, сумні, жартівливі, героїчні – всі вони прекрасні. Такі мелодійні пісні лунали від ансамблю «Калинонька» Іскрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Глазачевої Олесі та Лебідь Ольги, учениць Петрівської загальноосвітньої школи І ступеня; учениць Червонокостянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, хорового колективу «Палітра», Петрівського НВК та Поліщук Марини, учениці Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Виступи учасників були гарні і колоритні. Але все ж таки це був фестиваль-конкурс і потрібно було обирати кращих з кращих. Грамотами відділу освіти Петрівської районної державної адміністрації нагороджено: Антипенко Валерію, ученицю Балахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Поліщук Марину, ученицю Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; вокальну групу «Гармонія», Володимирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Стожкову Анну та Пилипчук Ірину, учениць Червонокостянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Костюк Елеонору і тріо «Надія», учасників Новостародубської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; хорові колективи Петрівського НВК: «Горошок» та «Палітра».

Всіх інших учасників нагороджено Дипломами Центру дитячої та юнацької творчості у різних номінаціях.

  

  

  

  

Категорія: Петрівський р-н | Додав: SIRIUS (05.12.2015)
Переглядів: 218 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar