Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Петрівський р-н

Екскурсія до Запоріжжя

19 травня 2018 року Петрівський районний парламент дітей відвідав м. Запоріжжя. Таку можливість юним парламентарям надала Петрівська районна рада та райдержадміністрація. Школярі подорожували вже знайомим з минулого року сучасним двоповерховим комфортабельним автобусом.

Розпочалася подорож з привітання з днем народження голові Петрівського РПД Черевко Ірині. А її попередниця, голова РПД ІХ скликання, Стожкова Анна приєдналася до мандрівників у м. Запоріжжя, де вона навчається на політолога.

Члени РПД відвідали музей техніки «Фаетон», де побачили раритетні автомобілі вітчизняного та зарубіжного виробництва; особливе захоплення викликав зал, присвячений військовій техніці: як зброї так і автомобілям; та відразу помітним був літак, який брав участь у зйомках фільму «В бій ідуть одні старики…».

Наступною зупинкою став музей судоходства «Чайка», де діти побачили рештки козацьких кораблів різних років, різних розмірів та призначення. Познайомилися з умовами підняття з води та збереження викопних решток, з історією кожного судна та дізналися, що спонсорами реставрації суден є відомі люди України, зокрема Святослав Вакарчук.

Хортиця зустріла юних парламентарів боєм литаврі. Театралізований виступ сучасних козаків був не лише веселим та захоплюючим, а й дуже пізнавальним. Глядачі дізналися про особливості козацької зброї та її застосування, а по завершенню самі спробували постріляти з лука та пістоля, покаталися на козацьких конях. Мандруючи Хортицею, юні парламентарі чеканили монети, робили офорти, відвідали церкву та купували сувеніри.

Дорога додому була веселою та непомітною завдяки іграм та пісням. 

Категорія: Петрівський р-н | Додав: SIRIUS (19.05.2018)
Переглядів: 38 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar