Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Петрівський р-н

День визволення України від нацистських загарбників

28 жовтня 2015 року в нашій державі відзначається День визволення України від нацистських загарбників. 71 рік відділяє нас від буремних воєнних років. Для історії це небагато, а для людини – це майже все життя. 

З цієї нагоди протягом жовтня в загальноосвітніх навчальних закладах району пройшли уроки мужності, класні виховні години, бесіди, вікторини, присвячені висвітленню історії Другої світової війни 1939-1945 років; конкурси краєзнавчо-пошукових робіт «А ми тую славу збережемо»; зустрічі ветеранів війни з учнями шкіл; організовано перегляд учнями фільмів відповідної тематики.

Щороку, в честь невмирущих пам’яті і слави, увіковічених мужністю і героїзмом наших воїнів-визволителів, учні Петрівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів – гімназія» беруть  участь у марші-кидку від пам’ятного знака радянським танкістам через центральні вулиці райцентру до Братської могили радянських воїнів. 

Цього року учасників було 35, серед них 9 педагогів закладу. На маршруті руху їх вітали жителі райцентру, учасники мітингу.

Категорія: Петрівський р-н | Додав: SIRIUS (28.10.2015)
Переглядів: 330 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar