Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Петрівський р-н

Акція «Один день з головою району»

18 грудня 2017 року переможці районного конкурсу «Лідер року» 2016 та 2017 років відвідали Петрівську районну раду та Петрівську районну державну адміністрацію в рамках акції «Один день з головою району». 

Вперше таким правом – провести робочий день з очільниками району – скористалися учень 11 класу Луганської ЗШ І-ІІІ ст. Дядечко Артем та учениця 10 класу Чечеліївської ЗШ І-ІІІ ст. Лінтур Вероніка. Супроводжували їх завідувач сектору молоді та спорту Петрівської райдержадміністрації Лугова І.І. та координатор Петрівського РПД Дементьєва Н.В.

Розпочалася зустріч в кабінеті голови райдержадміністрації Завалія Сергія Володимировича, де юні лідери дізналися, як розпочинається робочий тиждень голови, що зроблено в районі за 2017 рік та які плани на наступний рік, поцікавилися питаннями децентралізації та медичної реформи. Звичайно присіли за робоче місце Сергія Володимировича та отримали подарунки напередодні Дня Святого Миколая.

Наступним став кабінет голови районної ради, де Артем та Вероніка зустрілися з Сакарою Тамарою Вікторівною. Спільно з головою райради обговорили питання прийняття районного бюджету, проблему стану доріг у районі. Не оминули і питання відпочинку як молоді в районі, так і особисто Тамари Вікторівни.

Також радо привітала юних гостей в своєму кабінеті і перший заступник голови райдержадміністрації Панета Тетяна Григорівна, яка ознайомила їх з планом проведення новорічних свят для дітей різних категорій у нашому районі, розповіла про напрями своєї діяльності та зазначила, що лише спільними діями дружньої команди можна досягти успіху. Тут же діти стали свідками засідання оперативної наради з питань відкриття районної ялинки. 

Для юних лідерів була проведена екскурсія кабінетами райдержадміністрації. Зокрема їх зацікавили відділ управління персоналом (ознайомила Хрокало Л.О.), де дізналися, як можна потрапити на державну службу, та відділ економічного розвитку (спілкувався Горбанець Г.М.), де дізналися про районну програму взаємодії «Майбутнє – спільна справа», в рамках якої можна реалізовувати свої соціальні проекти. Цікавим стало і спілкування з керівником апарату райдержадміністрації Семеховою О.О., яка розповіла про структуру адміністрації, її функціональні обов’язки, а також поцікавилася вибором професії юних лідерів.

На прощання господарі запросили молоду зміну частіше приходити зі своїми новими ідеями до них в кабінети та вже по закінченню навчання в вузах повертатися в рідний район висококваліфікованими спеціалістами, щоб розвивати та примножувати свою маленьку батьківщину.

Артем та Вероніка отримали масу нової інформації та заряд позитивного настрою від доброзичливого та щирого спілкування з очільниками району.

Категорія: Петрівський р-н | Додав: SIRIUS (18.12.2017)
Переглядів: 62 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar