Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Петрівський р-н

118-а річниця від дня народження Кості Степового-Блакитного

Багатий історією Петрівський край. Ганнівська земля й досі приховує цікаві факти з історії визвольної місії легендарної 20-тисячної Степової дивізії, яка стала потужною військовою силою у боротьбі з більшовизмом. 

10 лютого 2016 року у Ганнівській ЗШ І-ІІІ ступенів пройшли урочистості з нагоди 118-ої річниці з дня народження отамана Степової дивізії Холодного яру Кості Степового-Блакитного за участю заступника голови Кіровоградської обласної ради Степури І. С., наукового працівника комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені В. О. Сухомлинського» Митрофаненка Ю. С. , заступника голови Петрівської районної ради Гнатюка Б. І., начальника відділу освіти Москальця Г. Л., сільського голови Цапенко Н. С. 

Учні школи, вчителі, присутні з великим інтересом слухали інформацію про цікаві факти з життя провідника селянського повстанського руху Костя Юровича Пестушка, вшанували його пам'ять покладанням квітів до пам’ятного знака, переглянули документальний фільм «Холодний Яр».

Правда про історичне минуле Степової дивізії пробуджувала в учасників зібрання гордість за земляків, надихала всіх на продовження їхньої справи – творення і утвердження українського за змістом життя, наповнення його реальним змістом української державності.

 

Категорія: Петрівський р-н | Додав: SIRIUS (10.02.2016)
Переглядів: 121 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar