Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Олександрійський р-н

Змагання ерудитів у чемпіонаті «Інтелектуальна ліга»

18 листопада 2015 року районний центр дитячої та юнацької творчості знову зібрав на змагання 16 команд ерудитів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району у чемпіонаті «Інтелектуальна ліга». 

Учні змагалися у 5 турах із розробленої С. Коломойцем, вчителем історії Улянівської ЗШ І-ІІІ ст., керівником молодіжно-підліткової організації «Тарпан», тематики – «Основи здоров’я та БЖД», «Філологія» «Математика» та «Правознавство». 5 тема - «Сюрприз» цього разу це були «Міста світу». 

Теми турів обирались жеребкуванням. У першому турі за темою «Філологія» перемогу здобула команда «2+2» Протопопівської ЗШ І-ІІІ ст. У другому турі за темою «Основи здоров’я та БЖД» - команда «Viva Україна!» Добронадіївської ЗШ І-ІІІ ст. У третьому за темою «Правознавство» - перемогла команда «Васильки» Недогарскього НВК. У четвертому за темою «Математика» - команда «Всезнайки» Попельнастівської ЗШ І-ІІІ ст.  

Переможцем чемпіонату районної інтелектуальної ліги стала команда  «Всезнайки» Попельнастівської ЗШ І-ІІІ ст., у складі якої, до речі, було два семикласника, які неабияк вразили своїми знаннями та зірвали шквал оплесків всіх присутніх. ІІ місце посіла команда «Васильки» Недогарського НВК, ІІІ місце – команда «2+2» Протопопівської ЗШ І-ІІІ ст.

Згідно положення у кожній лізі визначається найерудованіший уболівальник. Ними стали учениця 10 класу Добронадіївської ЗШ І-ІІІ ст. Єрмакова Софія.

Категорія: Олександрійський р-н | Додав: SIRIUS (18.11.2015)
Переглядів: 195 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar