Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Олександрійський р-н

Засідання районної школи лідерів та волонтерів

18 листопада 2016 року до актової зали відділу освіти Олександрійської райдержадміністрації на чергове засідання районної школи лідерів та волонтерів прибуло 35 слухачів.

Розпочалось навчання активістів із тренінгу «Ми – проти насильства», який провів методист ЦДЮТ Демченко А.О. 

Далі разом з методистом відділу освіти Скляренком П.В. слухачі навчалися ораторському мистецтву на занятті «Секрети вдалого публічного виступу». 

Головний спеціаліст відділу освіти Михайленко С.Л. на занятті-лекції «Сутність та функції менеджменту» розкрила лідерам учнівського самоврядування основні аспекти вміння досягати поставленої мети, використовуючи працю, інтелект, мотиви поведінки інших людей.

Наступним на засіданні був майстер-клас по виготовленню новорічної прикраси та сувеніру із фетру «Півник – символ 2017 року» від методиста ЦДЮТ Н.І.Гавриленко. Волонтери ЗНЗ, присутні на засіданні, отримали домашнє завдання – організувати виготовлення у своїх закладах новорічні сувеніри для дітей, які потребують паліативної допомоги.

Про роботу зимового національно-патріотичного табору «Патріот» та про завдання обласної школи лідерів та обласного парламенту дітей на міжсесійний період інформувала Стецунова Арина, голова РПД. 

Далі слухачі районної школи ознайомилися з планом заходів до відзначення Міжнародного дня інвалідів та Міжнародного дня волонтера та презентували свої ідеї щодо заходів для самоутвердження та самореалізації людей з обмеженими фізичними можливостями.

Лідери та волонтери постійно здійснюють просвітницьку діяльність серед своїх однолітків щодо профілактики шкідливих звичок. Тож наостанок переглянули виставку плакатів «Життя без наркотиків» учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

 

 

 

Категорія: Олександрійський р-н | Додав: SIRIUS (18.11.2016)
Переглядів: 105 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar