Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Олександрійський р-н

Засідання районної школи лідерів та волонтерів

20 листопада 2015 року до актової зали відділу освіти Олександрійської райдержадміністрації на чергове засідання районної школи лідерів та волонтерів прибуло 27 слухачів. Розпочалось навчання активістів із тренінгу «Духовні цінності – основа творчого довголіття», який провела методист ЦДЮТ Щербатюк І.І. 

Далі разом з методистом ЦДЮТ Демченком А.О. слухачі навчалися планувати один день із життя школи, а саме – розробляли план заходів до дня інвалідів та Міжнародного дня волонтера. Працювали у 4 групах, а потім кожна група презентувала свої ідеї та доводила неодмінність проведення саме їх заходів для самоутвердження та самореалізації людей з обмеженими фізичними можливостями.

Наступним на засіданні був майстер-клас по виготовленню новорічних прикрас від методиста ЦДЮТ Н.Гавриленко.

Лідери та волонтери постійно здійснюють просвітницьку діяльність серед своїх однолітків щодо профілактики шкідливих звичок і тому наступним питанням порядку денного став перегляд відеороликів та презентації про негативний вплив на організм людини енергетиків, алкоголю та тютюну. А домашнє завдання  для слухачів – сформувати власну добірку матеріалів (буклетів, інформаційних листівок, презентацій, відеороликів, стіннівок тощо) з питань профілактики шкідливих звичок, що є одним із пунктів реалізації проекту «Пазл здоров’я».

По реалізації проекту «Лідер+» учасники засідання з допомогою методиста Щербатюк І.І розучили кілька цікавих музично-танцювальних анімацій для школярів молодшого та середнього віку.

На останок лідери та волонтери визначалися з цікавим та змістовним проведенням зимової школи на новорічно-різдвяних канікулах.

Категорія: Олександрійський р-н | Додав: SIRIUS (20.11.2015)
Переглядів: 186 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar