Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Олександрійський р-н

Вітаємо з перемогою у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Сузір’я мрій»

В наш час непростих буремних подій в житті України особливої уваги набувають ті явища, котрі здатні примножити гідність та гордість українців за власну культуру, вказати на значні досягнення та внесок у мистецьке життя нашого краю, та, думається, і всієї нашої Вітчизни. 

До таких явищ, безумовно, належить перемога хореографічного колективу «Денсики» районного центру дитячої та юнацької творчості, що працює на базі Цукрозаводському НВК (керівник Данасієнко С.В.) на XV Відкритому Міжнародному фестивалі-конкурсі класичного, бального, сучасного та спортивного танцю «Сузір’я мрій», який проходив 7-8 листопада 2015 року в м. Дніпропетровську. 

Незалежно від того, де виступає колектив, його учасники завжди вкладають у танець усю свою майстерність, зачарованість хореографічним мистецтвом, свою душу та серце. У репертуарі колективу основне місце займають сучасні танці, танці країн світу та України. 

Яскраве мистецтво колективу «Денсики» вабить кожного, кого цікавлять скарби народної творчості. Танцювальна команда нагороджена кубком, грамотою конкурсу ІІІ ступеню. Такі втішні результати надихають на подальший розвиток і вдосконалення своїх вмінь, на подальшу участь у конкурсах та фестивалях хореографічного мистецтва.

 

 

Категорія: Олександрійський р-н | Додав: SIRIUS (08.11.2015)
Переглядів: 186 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar