Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Олександрійський р-н

Від ініціативи – до дії разом із табором «Патріот»

15 червня 2018 року на базі Шарівського НВК Олександрійського району розпочав роботу агро-кемп «Молодіжний табір «Патріот» профорієнтаційного спрямування, який вже вчетверте зібрав активну молодь, готову до дій. Табір буде працювати протягом семи днів. 

Учасниками табору, який дає можливість пізнати свої професійні уподобання, розкрити таланти, дізнатися про професії краю, стали учні 8-10 класів із 5-ти районів Кіровоградщини – Олександрійського, Світловодського, Петрівського, Новгородківського, Знам'янського, які пройшли відбір, надіславши координаторам проекту мотиваційне відео. Під час роботи планується реалізація трьох принципів: «Вчитися в дії», «Вчитися взаємодіяти», «Вчитися вчитися». 

Під час перебування у таборі учні працюють над розвитком фінансової грамотності та здобувають професійні навички, вчаться розпоряджатися фінансами – «патріками». 

З учасниками агро-кемпу працює команда молодих та активних тренерів, які координують роботу груп, формують позитивний настрій патріотівців та навички ефективного спілкування. 

В рамках знайомства із професіями рідного краю «Патріот» вже побував на елеваторі ПАТ «Шарівське», ТОВ «Колос», МП «Петриківське молоко», в Льотній академії Національного авіаційного університету, Центральноукраїнському технічному університеті та на заводі «Ельворті» в Кропивницькому.

Формуванню та розвитку підприємницьких навичок молоді допомогла нова українська гра «Світ громад», до участі в якій були запрошені тренери ГО «Олександрійський гендерний інформаційний центр».

Для учасників агро-кемпу проводяться профорієнтаційні тренінги "Навички-2030", а також зустрічі з підприємцями, які ознайомлять із потребами ринку праці

Організатори табору підготували насичену розважальну програму з кінопоказами, піснями біля багаття та дискотеками.

Як відзначають організатори табору "Патріот", отримані учасниками попередніх років знання та вміння допомогли їм успішно реалізувати власні дослідницькі проекти, вступити в обрані заклади та отримати чітке уявлення про бажану професію. 

Партнерами табору є Кіровоградська обласна державна адміністрація, відділ освіти Олександрійської районної адміністрації, ТОВ «УкрАгроКом», ПАТ «Шарівське», ТОВ «Колос».

Категорія: Олександрійський р-н | Додав: SIRIUS (15.06.2018)
Переглядів: 91 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar