Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Олександрійський р-н

Районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Упродовж 24-25 травня 2016 року на базі Червонокам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів, на території Червонокам’янської сільської громади було проведено І (районний) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якій взяли участь 15 команд з різних куточків Олександрійщини.

Гостями дводенних змагань були: перший заступник голови Олександрійської райдержадміністрації Коваль Ю.Л., голова Олександрійської районної ради Коріненко О.А., заступник голови райдержадміністрації Безкровний О.О., начальник відділу освіти райдержадміністрації Полтавець О.О., комісар Олександрійського об'єднаного міського військового комісаріату Карло А.П., голова ради районної організації ветеранів України Голуб О.М., голова цивільного корпусу «Азов» Іванченко В.Є., лейтенант в/ч № 2269 Скляр В.А., голова громадської ради при райдержадміністрації Ільющенков В.Л., керівник координаційного центру волонтерів Олександрійщини Кабанова І.О., сільський голова Бессараб Т.О. та інші представники громадськості. 

Відповідно до умов проведення гри учасники змагалися на етапах: «Впоряд», «Теренова гра», «Відун» та стрільба із пневматичної зброї. Увечері команди змагалися у презентації творчо-мистецького завдання, звітували про «Добре діло» та взяли участь у ватрі «Героям слава!».

Команди показали серйозну підготовку до конкурсів, свою згуртованість, бажання перемогти.

На урочистому закритті гри Кабанова І.О., керівник координаційного центру волонтерів Олександрійщини, відзначила активність учнів району у наданні допомоги солдатам АТО та вручила всім подяки. 

Скляр В.А., лейтенант в/ч № 2269, вручив Почесні грамоти роям Недогарського НВК, Косівської ЗШ І-ІІІ ступенів та Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів, як кращим у конкурсі «Впоряд». 

За підсумками І (районного) етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») перемогу здобув рій «Козаки» Улянівської ЗШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце – рій «Протопопівські козаки» Протопопівської ЗШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце – рій імені Віктора Чміленка Добронадіївської ЗШ І-ІІІ ступенів. 

Переможці були нагороджені грамотою відділу освіти, комплектом футболок із логотипом гри «Джура» та сертифікатом на суму 600 грн. для придбання спортивно-туристичного спорядження. Срібні призери нагороджені грамотою відділу освіти та сертифікатом на суму 500 грн., бронзові призери - грамотою відділу освіти та сертифікатом на суму 400 грн. 

Всі рої-учасники були нагороджені дипломами відділу освіти за участь у грі та сертифікатами на суму 100 грн. Подарунки та призи надані за підтримки Олександрійської райдержадміністрації.

  

  

  

  

Категорія: Олександрійський р-н | Додав: SIRIUS (25.05.2016)
Переглядів: 191 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar