Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Олександрійський р-н

Районний чемпіонат «Інтелектуальна ліга»

16 листопада 2016 року у приміщенні районного Будинку культури з метою підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних, спеціальних та фахових дисциплін; активізації всіх форм позакласної та позашкільної роботи з учнями, створення умов для їх творчого, інтелектуального розвитку; організації змістовного дозвілля та стимулювання педагогічної творчості відбувся районний чемпіонат «Інтелектуальна ліга» сезону 2016-2017 н.р. серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

У чемпіонаті взяли участь 10 команд із Бутівського НВК, Войнівської ЗШ І-ІІІ ст., Головківського НВК, Ізмайлівської ЗШ І-ІІІ ст., Користівської ЗШ І-ІІІ ст., Косівської ЗШ І-ІІІ ст., Недогарського НВК, Попельнастівської ЗШ І-ІІІ ст., Протопопівської ЗШ І-ІІІ ст. та Червонокам'янського НВО.

Теми турів обирались жеребкуванням. Боротьба була напруженою, тож до фінального туру районної інтелектуальної ліги вийшли команди, що набрали найбільше балів. У першому турі за темою «Філологія» перемогу здобула команда «Васильки» Недогарскього НВК. У другому турі за темою «Основи здоров’я та БЖД» - команда «Ерудит» Войнівської ЗШ І-ІІІ ст. У третьому за темою «Історія» - команда «Всезнайки» Попельнастівської ЗШ І-ІІІ ст. 

У фіналі за темою «Математика» перемогла команда «Всезнайки» Попельнастівської ЗШ І-ІІІст. 

На чемпіонаті була присутня делегація з Новоархангельського району для започаткування проекту «Інтелектуальна ліга» в своєму регіоні: Коваленко О.Ю., методист РМК Новоархангельської райдержадміністрації; Тітаренко Д.О., заступник директора з навчально-виховної роботи Новоархангельського НВО №2; Онищенко О.Б., заступник директора з виховної роботи Новоархангельського НВО №2 та Колісніченко А.В., педагог-організатор Торговицького НВО.

Гості щиро привітали ерудитів Олександрійщини та вручили переможцям чемпіонату районної інтелектуальної ліги - команді «Всезнайки» Попельнастівської ЗШ І-ІІІ ст. солодкий дарунок.

 

 

Категорія: Олександрійський р-н | Додав: SIRIUS (16.11.2016)
Переглядів: 96 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar