Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Олександрійський р-н

Перлини Олександрійщини

Коли у небі сонечко сміється,
А в полі, лузі квіти розцвітають,
Тоді дітей з прекрасним святом –
З днем захисту завжди вітають

Традиційно, у День захисту дітей, Олександрійщина вшановує учнів, які завдяки своїй наполегливості, розуму та таланту досягли певних вершин. Фестиваль «Перлини Олександрійщини» відбувся 1 червня 2018 року у районному будинку культури.

Із словами привітання виступили перший заступник голови Олександрійської райдержадміністрації О.Безкровний, головний спеціаліст відділу освіти С.Михайленко, головний спеціаліст відділу культури і туризму І.Голобородько, завідувач методичним кабінетом відділу освіти Т.Мартюшина.

До нагородження були представлені учні, які здобули призові місця на обласних, Всеукраїнських та Міжнародних рівнях олімпіад, конкурсів, фестивалів. Серед юних обдарувань Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у тому числі, обласного рівня і другого етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2018 році – маємо 12 переможців. У напрямку екологія, зокрема, два учні - Тимофій Здоровенко з Цукрозаводського НВК та Анна Петренко з Куколівського  –  керівники Леонід Балацький та Анатолій Шевцов. З біології  –  Дар’я Гейко та Дар’я Кириленко з Новопразького НВО  –  керівник Валентина Пишна. З історії – Микола Коханський  – учень Червонокам’янського НВО – керівник Юлія Заболотна та Дар’я Гейко з Нової Праги  –  наставник Володимир Матяш. З математики та географії кращими стали Маргарита Бабкина  –  учениця Новопразького НВО та Юрій Бунін  –  Попельнастівська ЗШ  –  наставники Юлія Александрова та Олександр Труш.

Є призери і Малої академії наук. Секція МАНу з «Української мови» Дар’я Гейко  –  наставник Галина Пишна; Оксана Лешенко  – Новопразький НВК, в секції «Літературна творчість»  – керівник Наталія Бугайова; Дар’я Татусько  – Новопразький НВК, секція «Зарубіжна література»  –  керівник Ірина Федорова; Катерина Бугайова  – Новопразький НВК, секція «Історичне краєзнавство»  – керівник Володимир Матяш; Аліна Хмель Новопразька ЗШ І-ІІ ступенів, секція «Астрономія та астрофізика»  – керівник Анжела Адаменко; Назар Марченко з Новопразького НВК, напрямок «Електроніка та приладобудування»  – керівник Лариса Мітленко.

Всеукраїнські перемоги мають троє олександрійців  – Дар’я Гейко, Назар Марченко та Анна Петренко.

Призери отримали грамоти відділу освіти та грошові винагороди. Окрім гарного настрою, нових знайомств та вражень від художніх номерів діти отримали масу задоволення від ігротеки та майстер-класів, які працювали біля районного будинку культури. А ще всі бажаючі мали змогу зробити гарне фото на згадку у спеціально оформленій зоні і посмакувати смачним морозивом.

Фестиваль проведено за сприяння районної державної адміністрації, відділу освіти та центру дитячої та юнацької творчості.

Категорія: Олександрійський р-н | Додав: SIRIUS (01.06.2018)
Переглядів: 95 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar