Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Олександрійський р-н

Олександрійщина відсвяткувала День Європи

Традиційно, щороку, школярі Олександрійщини беруть участь у святковому заході – районному фестивалі шкільних євроклубів «Олександрійщина святкує День Європи». Цього року більше 20 делегацій загальноосвітніх навчальних закладів району завітали на свято, щоб представити свої творчі доробки та виступи на тему історії, культури та побуту країн, що входять до складу Європейського Союзу. Свято розпочалося перекличкою девізів, слоганів на європейську тематику. 

З вітальним словом до учасників свята звернулися заступник голови Олександрійської райдержадміністрації Безкровний О.О., голова Олександрійської районної ради Коріненко О.А. та голова Цивільного корпусу «Азов» Іванченко В.Є. Почесні гості розповіли про історію відзначення Дня Європи на Олександрійщині та привітали зі святом всіх присутніх. Одразу після цього всі присутні долучились до участі у флеш-мобі «Сонце сяє», який провела керівник хореографічного гуртка ЦДЮТ Швець В.П. разом зі своїми вихованцями, танцювали всі учасники - євроклубівці та почесні гості. 

Фейс-арт «Я-європеєць» та виставка рекламних буклетів для іноземних туристів «Моя Олександрійщина» пройшли цікаво та весело. Кожна «країна-школа» презентувала буклет з описом всіх пам’яток рідного населеного пункту на англійській та німецькій мовах, євроклубівці настійно та гостинно запрошували гостей, уявних «іноземних туристів» відвідати саме їх маленьку Батьківщину - селища та села Олександрійщини, прекрасної перлини Кіровоградщини. 

У подальшому дійство перемістилось до зали Будинку культури, де діти вже на сцені представляли концертну програму та художні номери. Розпочалося свято концертної програми «Європейського вернісажу» із привітань від головного спеціаліста відділу освіти районної державної адміністрації Михайленко С.Л. Господиня свята, англійською, побажала учасникам фестивалю кращого майбутнього для кожного з них та рідної України. 

Поринувши з головою у цікаву, захоплюючу подорож європейськими країнами, їх презентації, костюми та яскраві виступи учнівських колективів ще раз переконуєшся в тому, що українська молодь гідна до вступу в ЄС! Більш як 20 колективів демонстрували побут та історію, культурне надбання та архітектурні шедеври європейської цивілізації, і все це перемежовувалося із екскурсами до минулого країн, запальними виступами та веселими жартами виступаючих. Присутні мали змогу побачити древніх греків в туніках, запальних танцівниць із Іспанії, фінські національні танці, лунали пісні на мовах європейських країн, а загалом чого тут тільки не було! Насамкінець «італійці» з Олександрійщини занесли піцу чималих розмірів, якою частували всіх присутніх на святі. 

Організатори районного Єврофесту, відділ освіти Олександрійської РДА спільно з районним Центром дитячої та юнацької творчості доклали всіх зусиль, щоб свято відбулося на найвищому рівні. Про успіх святкового заходу свідчили сяючі дитячі посмішки та захоплені погляди. Ніхто не залишився байдужим - ані ні діти, ані дорослі! 

А щоб мирним було сьогодення і майбутнє планети, по завершенні свята юні євроклубівці пов’язали символічні стрічки на деревце дружби і миру, аби панував спокій і злагода на землі. Чудову танцювальну композицію подарували на завершення свята його учасникам хореографічний колектив «Вікторія». 

 

Категорія: Олександрійський р-н | Додав: SIRIUS (18.05.2016)
Переглядів: 136 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar