Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Олександрійський р-н

Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації

Сучасне життя дуже насичене і з усіх боків на нас чекають різні види небезпек. Для того, щоб наше життя було безпечним, потрібно дотримуватися правил безпеки життєдіяльності. 

В нашій державі існує служба порятунку ДСНС, яка в скрутну хвилину завжди прийде на допомогу. Але набагато спокійніше і приємніше працівникам, коли таких ситуацій не трапляється. Тому рятувальники ведуть роз’яснювальні роботи серед молоді та громади. А щоб дітям краще запам’ятовувалися правила, організовують різні конкурси та змагання. Учасником одного із таких конкурсів - «Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації» - була і я. 

Вогнеборцями міста Кіровограда був проведений конкурс на кращий виріб ручної роботи, присвячений пожежній безпеці. Учасниками конкурсу були діти з усієї Кіровоградської області. І ось 16 грудня 2015 року в молодіжному клубі «Provocateur», що знаходиться в м. Кіровограді, відбулося нагородження переможців. Разом із своїм керівником гуртка «Hand Made», методистом ЦДЮТ Гавриленко Н.І., я виготовила м’яку іграшку «Рятівник», що зайняла третє місце. 

Всі переможці, а також учасники, отримали гарні та корисні призи. На нас чекала цікава розважальна програма, виступали кращі танцювальні та вокальні колективи, проводилися ігрові змагання. 

Було дуже цікаво й весело, дякую, що такі масові заходи проводяться у нас!

Недвига Анастасія, учениця 10 класу Войнівської ЗШ І-ІІІ ст. 

Категорія: Олександрійський р-н | Додав: SIRIUS (16.12.2015)
Переглядів: 230 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar