Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Олександрійський р-н

Квест-гра «Ми разом» до Міжнародного Дня толерантності

18 листопада 2016 року до Міжнародного Дня толерантності Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості та рада євроклубів Кіровоградщини провели квест-гру «Ми разом». Команди євроклубів області виборювали першість у вмінні злагоджено працювати, швидко приймати рішення, орієнтуватися у зазначених локаціях міста, демонструючи знання історії і культури європейських країн та історії нашого обласного центру. Честь Олександрійського району захищали представники євроклубів із Добронадіївської ЗШ І-ІІІ ст., Користівської ЗШ І-ІІІ ст. та Червонокам’янського НВО.

Євроклуб "Меридіан" Добронадіївської ЗШ І-ІІІ ст. у складі Трикозенко Аріни, Присяжного Сергія, Якимчук Світлани (керівник Л. Єфімова) зайняли 2 місце та отримали в подарунок набір художньої літератури.

В рамках довгострокового проекту «Європа без кордонів» цього дня  були підведені підсумки обласного конкурсу відеороликів "Толерантність як основа сучасного світу". Диплом ІІ ступеня та цінний подарунок отримали також євроклубівці з Добронадіївки.

Вихованці євро клубів Користівської школи та Червонокам'янського НВО отримали дипломи за активну участь у обласних заходах до Міжнародного Дня толерантності. 

Категорія: Олександрійський р-н | Додав: SIRIUS (18.11.2016)
Переглядів: 73 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar