Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Олександрійський р-н

Кластерний семінар із вдосконалення краєзнавчої та національно-патріотичної роботи

30 березня 2016 року на базі БДЮТ Олександрійської міської ради відбувся кластерний семінар із вдосконалення краєзнавчої та національно-патріотичної роботи, який був запланований обласним центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді в рамках роботи обласного координаційного центру з національно-патріотичної роботи.

Наше завтра – це українська молодь і яке буде це майбутнє, в першу чергу, залежить від батьків і педагогів. Саме тому започатковані такого роду заходи, щоб під час семінарів була можливість практично попрацювати з педагогами: розказати, навчити, дати можливість спробувати тощо. Програма семінару була розрахована на комплекс дій, які будуть спрямовані на підготовку до гри «Сокіл» (Джура), проекту «Захисник Кіровоградщини» та краєзнавчих досліджень. Реалізовували таку досить насичену програму фахівці з кожного напрямку: краєзнавчий блок і туристсько-спортивну складову гри «Сокіл» (Джура) презентував краєзнавчий відділ КЗ КОЦТКЕУМ (Каргополова О.М., Кумпан А.А., Чаловський А.В.), Митрофаненко Ю.С., старший викладач кафедри теорії та методики середньої освіти КЗ КОІППО імені В.Сухомлинського; проект «Захисник Кіровоградщини» представляв Вєтров О.М., військові інструктори.  Також були проведені заняття з психологічної грамотності та надання психологічної допомоги в екстремальних ситуаціях Колєвою Г.М. 

До роботи семінару цього разу долучилася група швидкого реагування Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету, волонтери товариства Червоного хреста. Для учасників семінару були проведені практичні заняття з надання першої медичної допомоги.

  

Крім того Митрофаненко Ю.С., кандидат історичних наук, запропонував усім бажаючим переглянути документальний фільм про визвольну боротьбу українських повстанців проти російських окупантів 1918-1922 рр., знятий за мотивами роману очевидця подій Юрія Горліс-Горського “Холодний Яр. Воля України - або смерть!”. Цей екскурс в історію задав неабиякого націоналістичного настрою усім учасникам семінару і налаштував на роботу в рамках семінару.

Делегація району в складі методистів відділу освіти Груші В.В., Козир С.М., Ляшко Н.В., директора ЦДЮТ Демченко О.В. та методиста ЦДЮТ Демченка А.О. щиро вдячні за змістовно проведені заняття.

Категорія: Олександрійський р-н | Додав: SIRIUS (30.03.2016)
Переглядів: 102 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar