Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Олександрійський р-н

Євроклубу «Глобус» 10 років!

29 жовтня 2015 року на базі Цукрозаводського НВК відбулось засідання ради євроклубів загальноосвітніх навчальних закладів Олександрійського району, присвячене 10-річчю євроклубу «Глобус», в якому взяли участь лідери євроклубів та їх куратори із 7 освітніх закладів.

Цікавинки життя євроклубів району за період з 2005 по 2015 рік презентувала Ляшко Н.В., методист відділу освіти. Ніна Василівна у своїй презентації «Європростір у системі шкільної освіти» наголосила на важливості зібрання, адже питання євроінтеграційних процесів в Україні на сьогодні є актуальною темою для обговорень серед учнів. Бо саме молодь повинна вибирати, куди йти далі, де жити їй в найближчому майбутньому та взяти на себе відповідальність щодо залучення активної частини громадського суспільства до євроінтеграційних рухів.

Руденко Н.І., керівник євроклубу «Глобус» Цукрозаводського НВК, члени клубу Лаврівська Валерія та Кудлай Катерина поділилися з присутніми кращими напрацюваннями десятирічного досвіду роботи свого об’єднання. Особливо відзначили тісну співпрацю з єврорухом учнів Кривого Рогу, де вони побували на ХV конференції для старшокласників «Модель ООН. Україна. Кривий Ріг, 2015».

Потому за круглим столом «Калейдоскоп ідей» лідери євроклубів Добронадіївської, Войнівської, Ізмайлівської, та Червонокам'янської ЗШ І-ІІІ ст. презентували напрацювання своїх євроклубів. Так, Аріна Трикозенко (Добронадіївська ЗШ) розповідаючи про заходи євроклубу «Меридіан» («На гостини до європейської родини», «Чай без церемоній», піцафест «Віртуальна подорож зі смаком піци» тощо), зазначила, що учні їх школи, вивчаючи інші культури, визначають для себе роль українців у європейській та світовій історії. Потужним заходом їх клубу всі одностайно називають захід «Великі жінки України», який наповнив гордістю за українок, які залишилися в пам’яті народів, історії держав, примножили славу нашої Батьківщини.

Плідній роботі виїзного засідання сприяли тренінги, котрі провели з учасниками господарі заходу - євроклуб «Глобус» на чолі з керівником Руденко Н.І. 

Далі лідери євроклубів ознайомились зі зверненням «Молодь Кіровоградщини за мир та взаєморозуміння!» О.С.Арутюнян, голови Ради євроклубів Кіровоградщини, із планом роботи обласної Ради євроклубів на поточний навчальний рік та розробили план роботи ради євроклубів Олександрійського району на 2015-2016 н.р.

На останок зустрічі, як і водиться на дні народження, господарі пригостили євроклубівців святковим іменинним тортом.

Категорія: Олександрійський р-н | Додав: SIRIUS (29.10.2015)
Переглядів: 216 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar