Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Олександрійський р-н

День вишиванки в Олександрійському районі

Вишиванка – символ Батьківщини,
Дзеркало народної душі…

У будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. У нас – українців – це вишиванка - невичерпна скарбниця духовної культури нашого народу. Від матері до дочки передавалися споконвіку вишиті узори, в які вкладалися найщиріші мрії та почуття. За кольором, орнаментом вишивки можна розгледіти долю людини. З нею пов'язана вся багатовікова історія українського народу, його творчі пошуки, радість і горе, його перемоги і поразки, сподівання на майбутнє. 

Нас, українців, по вишивках і чарівних рушниках-оберегах упізнають в усьому світі. Ось і сьогодні, 19 травня 2016 року, ми відзначаємо всеукраїнське свято - День вишиванки. Одягнулась у вишиванку кожна оселя Олександрійського району. І в яке село ви б не завітали, зустріне вас яскраве розмаїття вишиванок. 

Педколективи та учні загальноосвітніх навчальних закладів підтримали акцію «Вдягни вишиванку» і долучилися до загальнонаціонального флешмобу. Свято національної єдності згуртувало і дорослих, і малих, кожного свідомого громадянина у прагненні довести непереможну силу духовного символу українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук. 

 

 

 

 

 

Категорія: Олександрійський р-н | Додав: SIRIUS (19.05.2016)
Переглядів: 100 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar