Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Олександрійський р-н

Чергова сесія РПД

Усі ми хочемо жити в оновленій країні. Країні дружній і справедливій до своїх громадян, з чесними процедурами, однаковими правилами гри для усіх, правосуддям, соціальною справедливістю і гідним рівнем життя. Тож 21 грудня 2015 року наймолодший депутатський корпус нашого району – районний Парламент дітей обрав актуальну тему чергової сесії «Децентралізація у питаннях і відповідях»

А щоб краще орієнтуватися у реформах, які найближчим часом відбудуться у державі, депутати запросили до себе на сесію голову Олександрійської районної ради Коріненко О.А. 

Розмова вийшла оперативною і продуктивною. Юних депутатів цікавило все про реформи, і хто виграє від об’єднання сіл з містами, і що буде зі школами, чи буде відбуватися укрупнення районів та ін.

На останок зустрічі Коріненко О.А. означила, що краще життя у країні –це справа рук громади, адже з повноваженнями та ресурсами передається і відповідальність. Відповідальність для всіх нас.

На порядку денному сесії також були розглянуті питання:

  1. Про виконання рішення попередньої сесії від 23.10.2015 р. (детальніше тут >>>)

  2. Перегляд матеріалів (презентацій та відеороликів) шкільних органів самоврядування щодо реалізації проектів «Лідер+», «Школа демократії» та «Пазл здоров’я». 

  3. Тренінг «Вчимося протистояти шкільному булінгу».

  4. Майстер-клас «Новорічний подарунок».

Депутати прийняли рішення сесії та отримали нові домашні завдання до наступної сесії. 

Категорія: Олександрійський р-н | Додав: SIRIUS (21.12.2015)
Переглядів: 159 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar