Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоукраїнський р-н

Зробимо Україну чистою!

Педагогічний та дитячий колектив РЦДЮТ «ЗОРІТ» вже вчетверте приймає участь та організовує в районі акцію «Зробимо Україну чистою!»

Цю щорічну всеукраїнську соціально-екологічну акцію проводить громадська організація «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It! World» з метою поліпшення екологічної ситуації України, розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору. В цей день, 23 квітня 2016 року з 10:00 по всій території України відбудеться прибирання зелених зон та благоустрою територій.

В рамках акції буде проведено: всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоФест», наймасштабніше прибирання країни, форуми, круглі столи та інші заходи.

В акції беруть участь громадяни України, комерційні та некомерційні організації, компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності, засоби масової інформації, зірки та лідери громадської думки. У 2015 році до акції долучилось понад 500 000 учасників в 24 областях на 2832 локаціях. У 2016 році ГО “Let’s do it, Ukraine” запланували понад 700 000 учасників та 5 тисяч локацій по всій території країни.

Ми підтримуємо завдання та мету акції :

  • Прищеплювати любов громадян до правильного поводження з відходами та сприяти їх подальшій переробці.

  • Створювати сприятливі умови для розвитку і самореалізації української молоді.

  • Формувати національну свідомість щодо відповідального ставлення до довкілля та активізувати громадянську позицію.

  • Збільшувати кількість молоді, залученої до програм та заходів, спрямованих на підвищення рівня громадянської свідомості молоді України шляхом налагодження системної просвітницької, інформаційної роботи за участю установ, які працюють з молоддю, інститутів громадянського суспільства, молодіжних працівників, волонтерів та засобів масової інформації.

  • Підвищувати рівень самоорганізації і самоврядування інститутів громадянського суспільства та їх осередків .

  • забезпечувати залучення молоді до волонтерства як форми суспільно значущої діяльності вторинної зайнятості.

То ж запрошуємо всіх членів Новоукраїнської територіальної громади 23 квітня разом з усією Україною прийняти участь у акції «Зробимо Україну чистою!»

Інфо «Актив-клаба»

Категорія: Новоукраїнський р-н | Додав: SIRIUS (11.04.2016)
Переглядів: 170 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar