Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоукраїнський р-н

Змагання сучасних лицарів…

Сьогодні великої ваги набуває відродження українського козацтва, бо це і відродження України, її історії та славетних подвигів наших предків.

До Дня українського козацтва 19 жовтня 2016 року на центральному стадіоні «КОЛОС» було проведено традиційну патріотичну гру «Козацькі забави». Організаторами свята стали вихованці та викладачі РЦДЮТ «ЗОРІТ». 

Цього рокув «Козацьких забавах» взяли участь шість команд зміських шкіл та дві команди з сільських – Мар'янопільського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок"та Воронівської ЗШ I-IIступенів. Привітала учасників гри секретар Новоукраїнської міської ради Л.Д.Вишневецька.А пісня «Ми – українці», яку виконали Аміна та Діана Попруги,додала учасникам наснаги та завзяття 

На святі також були присутні спеціаліст відділу освіти ,молоді та спорту Новоукраїнської міської ради В.І. Горбатенко та методист відділу освіти, молоді та спорту Новоукраїнської РДА Л.М.Савенко. 

Нащадки справжніх козаків, учні шкіл, подолали ряд випробуваньпробігали під скакалкою, стрибали в мішках, складали намет, перетягували канат, одягали козака, метали по спеціальних мішенях, ліпили вареники.Учасникизмаганьстаралися з усієїсили, і все ж перемогла міцна козацька дружба – кожна команда відзначилася у певному виді змагань. То ж за підсумками журі всі стали переможцями: 

  • у номінації «Влучні снайпери» здобули перемогу учні Новоукраїнської ЗШ№3, 

  • у номінації «Стрибки у мішках» – учні Новоукраїнського навчально-виховного комплексу-гімназія № 7,

  • у номінації «Пробігання під скакалкою» – вихованці Новоукраїнської ЗШ№8, «Перетягування каната» – Новоукраїнської ЗШ № 1,

  • у номінації «Естафета метальників» – Новоукраїнської ЗШ № 6,

  • у номінації «Естафета з бігом» – Новоукраїнської ЗШ № 4, 

  • у номінації «Ліплення вареників» – Воронівської ЗШ I-IIступенів, 

  • у номінації «Вдягни козака» – Мар'янопільського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок".

Усі переможці були нагороджені грамотами РЦДЮТ «ЗОРІТ».

На святі було багато вболівальників, які підтримували свої команди,і яким важко було втриматися на своїх місцях. 

По закінченню змагань діти та їх педагоги мали змогу посмакувати кулішем та солодощами. 

За підтримку в організації проведення свята висловлюємо щиру подяку Новоукраїнській міській раді, депутатам міської ради Костянтину Філіпенку та Станіславу Косенку, СТОВ «Степ-Агро», приватному підприємцю Тетяні Даниловій.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших перемог!

 

Категорія: Новоукраїнський р-н | Додав: SIRIUS (17.10.2016)
Переглядів: 88 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar