Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоукраїнський р-н

Зима… Зима…

Біліє далеч снігова.
І на малесеньку чечітку
Колючий острах навіва.

Птахи – вірні наші помічники, захисники лісів, полів, садів! Але взимку їм самим дуже важко жити. Тому серед святкових розваг вихованці закладу запланували та 11 січня 2017 року в ЦДЮТ провели акцію «Бережи зимуючих птахів». 

Галина Георгіївна Палагіна, керівник екологічного гуртка «Дивосвіт» зуміла своєю розповіддю та демонстрацією слайдів ввести дітей у чарівний, але суворий зимовий світ природи. 

Вихованці, поділившись на дві команди: «Синички» та «Горобці»,з великим задоволенням змагалися у конкурсах «Вгадай птаха по силуету», «Птахи в місті», «Ерудит-лото», «Годівничка до 1 березня». 

Варто зазначити, що юні любителі природи легко впоралися із завданнями. Хоча команда «Синички» і вирвалася вперед, проте всі учасники показали високі знання з орнітології.

А на завершення акції діти розвісили годівнички на території ЦДЮТ «ЗОРІТ», власним прикладом показуючи, як потрібно охороняти й берегти птахів, піклуватися й допомагати їм у важку зимову годину. 

Діти прийшли до висновку, що найкраща годівничка – це та, яка завжди наповнена їжею, і зовсім не важливо з чого вона виготовлена. Юні екологи закликають всіх підтримати птахів та щоденно їх підгодовувати у таку морозну та сніжну погоду.

 

 

Категорія: Новоукраїнський р-н | Додав: SIRIUS (11.01.2017)
Переглядів: 56 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar