Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоукраїнський р-н

Здатність до взаємодії

Необхідною умовою професійного становлення керівника творчого об’єднання є залучення його до науково-дослідницької, експериментальної діяльності, яку В.О. Сухомлинський називав першою сходинкою до педагогічної мудрості.

Тому методична робота в позашкільному закладі має нове організаційне спрямування: допомогти педагогам переосмислити вже відомі педагогічні форми і методи проведення гурткових занять, модернізувати відомі положення на основі впровадження інноваційних педагогічних ідей в роботу з вихованцями. 

В РЦДЮТ «ЗОРІТ» саме так і будують систему по підвищенню якості підготовки педагогів до роботи в сучасних умовах.

14 листопада 2016 року пройшло чергове заняття педагогічної майстерні, на якому було проаналізовано проведенні відкриті заняття та розглянуто питання застосування інтерактивних форм і методів навчання дітей. Ніна Олексіївна Мазур, завідувач відділу методичного, показала на прикладах, як можна застосовувати уже відоме в новому контексті. А також педагоги з допомогою тренінгових вправ самі змогли змоделювати різні навчальні ситуації заняття із застосуванням інтерактивних форм і методів. 

Всім відомо, що інтерактивність – це здатність до взаємодії. Тому педагоги закладу спільно прагнуть осягнути по-новому педагогічні надбання минулого, щоб в нових умовах найбільш ефективно формувати й розвивати креативно мислячу особистість, яка зможе розв’язувати проблеми, що виникають у житті кожної людини. 

 

Категорія: Новоукраїнський р-н | Додав: SIRIUS (14.11.2016)
Переглядів: 77 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar