Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоукраїнський р-н

Збережемо скарби нашого краю

Новоукраїнський район є одним з найменш досліджених археологами. Сорок вісім пам’яток археології взято на облік – це кургани. І саме цей вид археологічних пам’яток потерпає від бездушної сільськогосподарської діяльності та втручання «чорних» археологів.

В результаті ми вже незворотньо втратили і зараз втрачаємо власну історію, адже все менш в наших степах можна зустріти непорушені людиною давні могили – німі свідки тисячоліть. Та цього допустити не можна! 

Тому на заняттях туристсько-краєзнавчого гуртка ми звертаємо увагу на цю проблему, щоб зберегти не тільки для сьогодення, а і для майбутнього ці дорогоцінні краплини. 

3 лютого 2017 року вихованці гуртка «Юні туристи-краєзнавці» відвідали Новоукраїнськиї районний краєзнавчий музей. Завідуючий музеєм Гаращенко Микола Олексійович ознайомив дітей з археологічними пам’ятками та сторінками давньої історії рідного краю. 

Із захопленням слухали діти про знаменитий Глодоський скарб – найвизначнішу археологічну пам’ятку району VIІ-VIII століття нашої ери. 

Археологічні пам’ятки є частиною нашої історії, частиною нашої культурної спадщини. 

Юні краєзнавці хочуть ,щоб всі жителів району бережно та відповідально ставитися до того, що вдалося зберегти.

Категорія: Новоукраїнський р-н | Додав: SIRIUS (03.02.2017)
Переглядів: 67 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar