Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоукраїнський р-н

Завершення, по суті, той же старт…

2 листопада 2017 року в центрі дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» відбулася презентація завершення реалізації міні-проекту «Мобільна хімічна лабораторія».

Цей проект став одним із шести переможців конкурсу міні-проектів розвитку Новоукраїнської об'єднаної територіальної громади «Влада і громада – разом!».

Метою та завданнями реалізації даного проекту стало бажання юних жителів нашої громади створення якісних умов для розвитку науково-дослідницького потенціалу молоді Новоукраїнської громади.

В реалізацію проекту вкладено 25800 грн., з них – 24510 грн. кошти міського бюджету, а 1290 грн. – громадський внесок батьків та педагогів ЦДЮТ.В рамках реалізації проекту було придбано:

•    Набір хімічних реактивів (45 речовин);
•    Набір хімічного посуду; 
•    Набір для вивчення навколишнього середовища «Еко-знайка». 

Особливе захоплення викликав монокулярний мікроскоп XS-5510 фірми MICROmed, який використовується в лабораторіях медичних та науково-дослідницьких закладах різного рівня.

Робота «Мобільної хімічної лабораторії» сприятиме популяризація науково-дослідницької діяльності в нашому місті та забезпечить доступ школярів до проведення цікавих хімічних, біологічних та екологічних досліджень.

Тому ця подія привернула увагу громадськості. В центрі розвитку молодіжних ініціатив Новоукраїнської громади зібрались юні науковці всіх шкіл міста, представники влади, педагоги та адміністрація закладу.

Координатор міні-проекту Мазур Ніна Олексіївна коротко презентувала цілі, мету, шляхи реалізації даного проекту.

Та головною подією стала демонстрація дослідів слухачами НУТ «Інсайт» Кульчицьким Сергієм та Мурсою Станіславом, Досліди вони розробили самі і своїх «секретів» нікому не розкрили.

В одному із експериментів помічником дослідників став міський голова Корінний Олександр Олександрович, який по закінченню практичної частини вручив юним науковцям сертифікат на їх міні-лабораторію.

Батьки, вчителі, юні дослідники поділились своїми враженнями та висловили надію, що виїзна мобільна хімічна лабораторія стане першим кроком до формування наукової еліти Новоукраїнської громади.

  

  

  

Н. Ратушна

Категорія: Новоукраїнський р-н | Додав: SIRIUS (02.11.2017)
Переглядів: 50 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar