Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоукраїнський р-н

Загальношкільний фестиваль родинної пісні та родинної творчості «Щастя бути разом»

5 березня 2016 року у Глодоській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся V загальношкільний фестиваль родинної пісні, родинної творчості на тему «Щастя бути разом». Йому передувала значна підготовка, яку здійснювали педагогічний, учнівський та батьківський колективи на чолі з оргкомітетом.

До початку фестивалю було оголошено проведення творчого проекту «Рідна домівка, рідна сім’я, тут виростає доля моя», в ході якого забезпечено написання учнями школи творів-мініатюр на теми «Моя мама найкраща у світі», «Родина - мій дім, мій оберіг», «Без сім’ї немає щастя на землі», «Усе до серця бабусі горнеться»; проведено конкурс малюнків «Знайомтесь – це моя родина, частина Батьківщини – України».

У кожному класі пройшли класні години на теми «Без сім’ї немає щастя на Землі», «Тепло єдиної родини».

Учнів, батьків, педагогічних працівників, гостей привітала директор школи Плецька В.М., яка ласкаво запросила шкільну родину на тепле слово та душевну пісню про найрідніших людей – маму, тата, бабусю, дідуся.

Лауреатами фестивалю родинної пісні стали: родина Шийків – Вікторія Миколаївна з доньками Мариною та Ольгою за виконання пісні «Українська родина», клас-родина 1 класу за виконання «Пісні про родину» (класний керівники Артеменко І.В.), клас-родина 2 класу за виконання пісні «Бабця, бабуся» (класний керівник Хоружа Н.В.), клас-родина 3 класу – за представлення пісні «Моя сім’я» (класний керівник Гресь О.М.), клас-родина 4 класу за виконання пісні «Діду, мій дідусю» (класний керівник Степаненко Т.Ф.), учні 5-6-х класів за пісню «Мама» (класні керівники Калько Т.І., Мохонько А.А.), Ільчук Л.М. – за виконання пісні «Батьківська пісня», учні 7-А класу Ященко Руслана, Степаненко Віталіна, Крайня Катерина за виконання пісні «Коли заплаче серце батька», учениці 10 класу Приріз Лілія, Тірон Марина - за виконання пісні «Присвята батькам», учениця 10 класу Мороз Наталя – за пісню «Батькам», учениця 11 класу Брагінець Тетяна та учениця 10 класу Мороз Наталя за виконання пісні «За вроду дякую батькам», учениця 11 класу Брагінець Тетяна - за пісню «Мамина калина»; Бєлоєдов М.О. та Харченко Л.Г. за виконання пісні «Моя родина», Сердюк Г.Ф. з онукою Сердюк Лілією, ученицею 11 класу за виконання пісні «Мамина коса», Ільчук Л.М. та Харченко Л.Г. за виконання пісні «Дай Бог».

 У день проведення фестивалю організовано персональні сімейні виставки «Поділюся красою». 

Проведення фестивалю стало ще однією сходинкою до згуртування різних поколінь навколо ідеї єднання на засадах високої духовності української нації, виховання в учнівської молоді глибоких почуттів любові до батьків, гордості за свою сім’ю, рідних, близьких.

 

 

 

Категорія: Новоукраїнський р-н | Додав: SIRIUS (05.03.2016)
Переглядів: 103 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar