Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоукраїнський р-н

Вітаємо колегу з перемогою у конкурсі «Джерело творчості» у номінації «Методист-2018»!

20 лютого 2018 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбувся очний тур Всеукраїнського конкурсу майстерності працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Методист-2018».

Участь в очному турі взяли 11 методистів із закладів позашкільної освіти Кіровоградської області.

Журі оцінювало виступи конкурсантів з урахуванням актуальності та практичної значущості впровадження досвіду, застосування інноваційних форм і методів методичної роботи у підготовку педагогічних кадрів позашкілля в умовах становлення нової української школи. 

Новоукраїнську ОТГ представляла Ніна Олексіївна Мазур, координатор учнівського наукового товариства «Інсайт» Центру дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ».

За результатами заочного та очного турів вона  здобула перемогу у номінації «Методист дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти».

Колектив Центру дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» бажає Ніні Олексіївні здобути перемогу у завершальному етапі конкурсу «Джерело творчості».

Їй є на кого рівнятись, тому що з 2010 року у Всеукраїнському конкурсі «Джерело творчості» у різних номінаціях взяли 10 працівників закладу, з них двоє – Ратушна Н.І.,Сава Т.А.– перемогли на Всеукраїнському рівні.

Категорія: Новоукраїнський р-н | Додав: SIRIUS (20.02.2018)
Переглядів: 57 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar