Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоукраїнський р-н

Відчуйте себе небом…

В РЦДЮТ «ЗОРІТ» продовжується дефіле відкритих занять із використанням нетрадиційних форм і методів навчання і виховання. 11 листопада 2016 року всі бажаючі могли відвідати заняття туристсько-краєзнавчого гуртка, яке проводила Кравченко Антоніна Леонідівна, керівник гуртка-методист. 

Тема практичного заняття «Встановлення наметів». Здавалось, що тут нового можна вигадати. Вчитися встановлювати намети і так цікаво для шестикласників. Проте керівник гуртка зуміла з перших хвилин заінтригувати своїх вихованців за допомогою творчого завдання «Метелик», а тему заняття діти визначили самі за допомогою виконання вправи «Закресли зайву фразу». Важливість такого туристичного спорядження як намет ,Антоніна Леонідівна запропонувала своїм вихованцям зясувати за допомогою вправи «Мікрофон».

А от із процесом встановлення намету юні туристи познайомились з допомогою навчального відеофільму.

Та найприємнішим під час заняття було практичне встановлення наметів посеред навчальної кімнати. Кожен проявив свої здібності та завзяття.

А як добре відпочити у власне зібраному наметі,хоч і серед навчального кабінету . Адже за допомогою своєї творчої уяви та проведеною педагогом релаксаційної вправи «Єднання з природою рідного краю» всі діти відчули тепло весняного сонячного ранку ,почули плескіт води Чорного Ташлика , щебет пташок ,пахощі первоцвітів та полинули у безмежну блакить неба. «Відчуй себе небом» – линуть слова тренінгу, а в дитячі душі вливається впевненість у власних силах «Я зможу»… 

Ось таке звичайне-незвичайне заняття,яке наближає юних туристів до літніх захоплюючих походів по рідному краю.

 

  

 

Категорія: Новоукраїнський р-н | Додав: SIRIUS (11.11.2016)
Переглядів: 65 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar